kandidiaz

Rus ve yabancı flucostat analogları
flukonazol

Aktif madde üzerindeki popüler analoglar Fransa, İsviçre, Macaristan, Slovenya, Hindistan'da üretilmektedir. Hepsi fiyat, yan etkiler, serbest bırakma şekli, kullanım yöntemleri, özel talimatlar, kontrendikasyonlar açısından farklılık gösterir.

Oku ...
Kadınlar için Etkili Ardıç Hapları
tabletler

Pamukçuk ardıç yanlışlıkla ortak bir hastalık olarak sınıflandırılmaz. Bu bulaşıcı hastalıklara aittir ve Candida mantarları suçtur. Hastalık sadece rahatsızlığa sebep olmakla kalmaz, aynı zamanda çok fazla sorun çıkarır.

Oku ...
Candida vajiniti

Maya benzeri mantarların yaşamsal aktivitesinin belirtileri sadece vajinanın astarını etkilediğinde, kandida vajinit veya kolpitis teşhisi konur.

Oku ...
Candida vulviti
Fotoğrafa göre teşhis

Vulvitis sadece dış genital organları, yani büyük ve küçük labiyaları etkileyen inflamatuar bir değişikliktir. Hastalığın belirtileri şunlardır:

Oku ...
Sonsuza pamukçuk tedavi nasıl

Kendi kendine tedavi için profesyonel olmayan yaklaşım sadece zaman ve para kaybı değil, aynı zamanda genel hayal kırıklığına da neden olabilir. Sütçü ile ilişkilerde tek “doğru hareket”, jinekoloğun zorunlu ziyaretidir.

Oku ...
Pamukçuk için soda ile Douching

Soda ile tedavi, geleneksel tıbbın da önerdiği pamukçuk için en iyi halk ilaçlarıdır. Doktorlar, soda kullanımının, hastaların neredeyse yarısında güçlü bir terapötik etkiye sahip olduğunu kanıtlamışlardır. Bunun nedeni, alkali çözeltinin mantar üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olmasından kaynaklanmaktadır, çünkü Candida böyle bir ortamda yaşamaya uyarlanmamıştır. Bu meydana geldiğinde, mantar mikrofiberinin çözünmesi ve [...]

Oku ...