kandidiaz

Ağız boşluğu ve ağız köşeleri kandidozu

Oral kandidiyaz hastalarının ve ağız köşelerinin yüzdesinin, hormonların, antibakteriyel ilaçların, sitostatiklerin ve doğal olarak konjenital veya edinilmiş immün yetmezliğin kısıtlı kullanımı nedeniyle dünya çapında büyüdüğüne inanılmaktadır.

Oku ...
Maya Cure Sırları
mikroskop altında maya

Bugün maya çivi mantarının, insan sağlığına herhangi bir tehlike teşkil etmeyen, zararsız bir fenomen olduğu konusunda oldukça yaygın bir görüş var. Çoğu zaman, bu nedenle, birçok insan maya mantarlarını tedavi etmek için acele etmiyor, hatta bunu görmezden geliyor. Aslında, her şey çok daha ciddi.

Oku ...
Hamilelik sırasında pamukçuk güvenli tedavi
gelecekteki annemin karnı

Hamilelik sırasında bir kadın, herhangi bir viral enfeksiyonu yakalamamak için büyük kalabalıkları önlemeye çalışır. Bununla birlikte, genel bağışıklığın azalması ve hormonal düzeylerdeki değişikliklere bağlı olarak ortaya çıkan hastalıklar da vardır. Biz pamukçuk hakkında konuşuyoruz - Candida mayası neden olduğu bir hastalık.

Oku ...
Kandidiazisin çeşitli formlarında soru ve cevapları

Kandidiyaz, mikrofloranın normal bir parçası olan koşullu patojenik mikroorganizmalara neden olur. Candida cinsinin mantarları mukoza zarlarını ve sağlıklı bir insanın cildini barındırır, ancak belirli koşullar altında patojenik hale gelirler ve aktif olarak çoğalmaya başlarlar.

Oku ...
Thrush ve bunların özelliklerine karşı ilaçların listesi

Televizyon reklamcılığı sayesinde herkes, pamukçuk hakkında, hatta insanlığın güçlü yarısının temsilcilerini bile biliyor. Ve sadece bu rahatsız edici hastalık birisini değil, kendi kişiliğini etkilediğinde, kadın düşünür: pamukçuk için reklamı yapılan ilaç gerçekten etkili midir?

Oku ...