Atsilakt, mumlar

analogları

acilakt1

fiyat

: 139 р. Ortalama fiyat * Çevrimiçi: 139 s.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

acilakt Mumlar "atsilakt" - anti solucan ve parazitlerin gruba dahil farmakolojik sınıflandırmada bir antimikrobik maddedir.

Fitiller dysbiosis vajinal mikrofloranın kapsayan vajinal hastalıkların tedavisi için kullanılmaktadır. İlaç Rusya'da üretilmektedir.

bileşimi ve özellikleri

Normalde vajina florasını yaşayan canlı Lactobacillus acidophilus suşları - "atsilakt" ana bileşeni. bunların sayısı patojenik işlemlerle geliştirilmesi sırasında hızla azalır.

Bu, yerel bağışıklık ve bulaşıcı süreç bağlantılı olarak azalmasına neden olabilir. Laktobasil çeşitli hastalıkların patojen olan (Staphylococcus ve E.coli dahil), patojen mikroorganizmaları mikroflora ve imha optimum bir denge oluşturmak için "atsilakt" yardım dahildir.

sağlam bir temel oluşturmak için gerekli her üç bileşenlerindeki mum üretiminde kullanılan yardımcı maddeler gibi:

 • parafin;
 • katı yağ;
 • emülgatör.

"Atsilakt" fitiller vajinal fitiller konik ucu ile uzunlamasına bir şekle sahiptir. Renk: Beyaz, sarı veya bej. Ağırlık genellikle homojen, ama küçük parçacıklar (parafin flokülasyon) varlığı olabilir. Mumlar şekerleme yağ anımsatan özel bir kokusu vardır.

ilaç (bir karton 1 ya da 2 hücre hatları başına) 5 veya 10 adet bir hücre içinde paketlenir.

O tayin zaman?

plastik ambalaj içinde Mumlar yakın çekim mum şeklinde kullanılması "atsilakt" kullanım endikasyonları:

 • Bakteriyel vajinoz;
 • coleitis ;
 • vajinal dysbiosis;
 • teslimattan önce doğum kanalının yeniden düzenlenmesi;
 • Cerrahi ve mikro işlemleri için hazırlanması (örneğin, erozyon koterizasyon);
 • tıbbi müdahale ve manipülasyon sonrasında komplikasyonların önlenmesi;
 • enflamatuar süreç (vs, belsoğukluğu, ureaplasmosis, uçuk), gelişimi eşlik jenital enfeksiyonlar;
 • Hormonal colpites.

"Atsilakt" (genellikle profilaktik olarak) bağımsız bir araç olarak kullanılabilir veya kapsamlı bir tedavi rejiminin bir parçası olabilir.

Nasıl başvurulur?

Fitiller vajina içine sokulması gerekmektedir. Daha iyi yüzükoyun pozisyonda yap. En iyi sonuçlar için 30 dakika boyunca işlemden sonra yatmak için önerilir. giriş hijyen yapılmalıdır önce (uzak duşu yıkama - gerekirse).

Tanı / okuma dozaj Tedavinin uzunluğu
Vajinit, bakteri büyümesi, bakteriyel vajinoz 1 adet. Günde 2 kez 5-10 gün
hoş olmayan bir koku veya renk değişikliği ile Deşarj günde 1-2 adet tedavi süresi en az 5 gün (klinik semptomlarının ortadan kaybolana kadar) idi
Cerrahi veya diğer tıbbi müdahale sonrası komplikasyonların önlenmesi günde 1-2 adet 5-10 gün
antibiyotiklerle tedavi sonrası Kurtarma günde 1-2 adet 2-3 hafta (gösterge) tekrar 10 gün

Kontrendikasyonlar

"Atsilakt" ilaç bileşenlerinin bireysel hoşgörüsüzlük kullanımı haricinde hiçbir kontrendikasyonu ve sınırlamaları vardır. Ayrıca vajinal kandidiyazis (pamukçuk) için araçlar kullanmak tavsiye edilmez.

Gebelik ve emzirme

acylact-jpg kana nüfuz etmeden, enjeksiyon yerinde münhasıran faaliyet olarak, belirtilen süreler içinde kullanılmak için kesinlikle güvenli anlamına gelir.

Hamile kadınlar ilaç (teslimata 2-3 hafta önce) üçüncü üç aylık dönemde doğum kanalının yeniden uyarlanması için tavsiye edilebilir. Bu önlem annenin vajinal bölgede temas sırasında çocuk enfeksiyonu önlemeye yardımcı olacaktır.

yan etkiler

Bugüne kadar, "atsilakt" kullanımı ile kaydedilen yan etkileri.

Yine de, bir tamamen bu tür genital kaşınma veya kızarıklık gibi olumsuz reaksiyonlar, olasılığını göz ardı edemeyiz. Bu bileşim, cilt ve mukus membranların (son derece nadir) hafif bir tahrişe neden olabilecek bir parafin mum içermektedir olmasından kaynaklanmaktadır.

Dikkat

bu nedenle ambalaj olmadan bir mum gibi görünüyor

 • Biz yerel antibakteriyel ve antimikrobiyal ajanlarla mumlar "atsilakt" kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.
 • "Atsilakt" hap tedavinin maksimum sonuç elde etmek için eklenebilir.
 • Belki de immünomodülatörler, antiviral maddeler ile fitiller kullanımı.

depolama

kıvılcım raf ömrü - (5 derece arasındaki bir sıcaklıkta, bir soğutma odası içinde tavsiye edilen depolama), 20 ila 10 derece arasında bir sıcaklıkta 1 yıl.

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

Periyodik kursları neredeyse hasta bağışıklık sistemini, etkinleştirmek için "atsilakt" olağan içer. Hamile iken, ben bir mum "atsilakt" reçete edildi. Varsa Onlar tüm zararlı bakterileri yok etmek gerekir. Bu doğum sırasında bebeğin enfeksiyon önleyecektir. 5 gün boyunca 1 mum koydu. Bazı rahatsızlık değildi. Kızım kesinlikle sağlıklı doğdu. Tatiana Orlova, Novokuznetsk

o antibiyotikleri içmek için gerektiğinde Mumlar "atsilakt" kullanılır. Bunlar makul fiyatlı, ancak laktobasilin içeren reklamı yabancı hazırlıklar kadar etkili olan. Peki diğer vajinal fitiller gelen gerçekleştiği anda kaşıntı ve yanma neden olmaz, tolere. eczanede satılan almayan yegane negatif, aksi sadece üreticiyi övün. 22 yaşında Oksana, Magnitogorsk

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.