Bifidumbacterin, mumlar

analogları

bifidumbakterin-3

fiyat

: 87 р. ortalama çevrimiçi fiyat *: 87 s.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

bifidumbakterin-2 (Basit bir şekilde - mumlar) Vajinal-rektal fitiller Bifidumbacterin mikroflorasını normalleştirmek için tasarlanmış.

Aktif bileşen, Bifidobacterium bifidum fitillerdir - hız vücutta yeniden üretim ve patojenik mikroorganizmaların, bunları biriken ve sağlığa zararsız bileşenler halinde dekompoze hızlı bastırılmasıyla karakterize anaerobik bakteri, bir tür.

tanıklık

İlaç vajinal kadınlarda pelvik organların iltihaplı süreçlerde verilir:

  • vülvit;
  • coleitis;
  • Bartolini;
  • salpingo;
  • servisit ve diğ.

bifidumbakterin-5 bakteriyel vajinoz, vb: sub-akut ve kronik seyirli ve vajinal mikroflora hastalıklarda

Chlamydia, gonore, genital herpes ve diğerleri: Bifidumbacterin ürogenital enfeksiyonların bir dizi tedavisinde kombinasyon terapisinin bir parçası olarak kullanılabilir.

Fitiller çeşitli kadın işlemler için hazırlık olarak bulaşıcı ameliyat sonrası komplikasyonlann önlenmesi için uygulanabilir.

Rektal uygulama için Bifidumbacterin Mumlar İşlevsiz:

  • Kronik kolit;
  • bağırsak işlev bozukluğu;
  • Akut barsak enfeksiyonları sonucunda ortaya çıkmıştır akut dysbacteriosis.

Pediatrics Bifidumbacterin bebeklerde mide-bağırsak bozuklukları, akut dysbacteriosis zayıflık ve anemi, raşitizm tedavisi veya önlenmesi karmaşık tedavi uygulanan. yapay emzirme tarafından çevrilmekte mikroflora stabilize etmek uygulanabilir.

Dozlama ve Yönetim

bifidumbakterin-1 İlaç 5-10 gün boyunca günde iki kez vajinal 1 fitil verilir kadınlarda ürogenital enfeksiyonların tedavisinde.

Hamile kadınlar Bifidumbacterin günde 1 fitil üzerinde vaginal smear saflık ihlal vajinal enfeksiyonların önlenmesi için belirtti. Tedavi tam dengelenme, saflık vajinal boşalmalar kadar devam eder.

Günlük 1-2 işler için öngörülen antibiyotik tedavisi sonrası rehabilitasyon tedavisinin bir parçası olarak. iyileşme oranı süresi - 5-10 gün.

Akut barsak enfeksiyonları ve rektal reçete gastrointestinal ilacın diğer hastalıklar ise 1-2 günde üç kere mumları. Oral ilaç formları (kapsül ve tabletler Bifidumbacterin) ile kombine edilebilir. Tedavinin süresi tanı ve hastalığın şiddetine göre değişir.

Kontrendikasyonlar

Bifidumbacterin Mumlar Actinobacteria'lar aşırı duyarlı olan hastalarda önerilmez. 3 yıla kadar hamile kadınlar ve çocuklara reçete dikkatli ilaç olun.

Aşırı ve yan etkileri

bifidumbakterin-4 Aktif ilaç bileşeni (bifidum bakteriler) farmakolojik etkiler açısından saldırganlık farklı değildir için, ilacın yan etkileri görülmektedir.

Nadir durumlarda, yardımcı bileşenler fitiller karşı alerjik reaksiyon. İlacın dozu aşan olumsuz sonuçlar vakaları kaydedilmez.

Bileşim ve farmakokinetik

ilaç, bir silindir ya da koni olarak fitiller, beyaz ya da bej gölge şeklinde kullanılabilir. bir dozda (1 mum) 'de aktif madde konsantrasyonu, - en az 10 milyon bakteri bifidum. yardımcı bileşenler parafin emülsiyon T-2 ve şekerleme yağı çıkıntı olarak.

Diğer ilaçlarla etkileşim

Tedavi mumlar antibiyotiklerin eş zamanlı kullanımı ikinci terapötik etkisini azaltmak Bifidumbacterin. ilacın pozitif etki grup B'den vitaminleri eşzamanlı alışını geliştirir

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

Candida (veya pamukçuk) ile kombinasyon halinde Bakteriyel vajinoz nahoş durumu ile karşı karşıya antibiyotikler ile uzun ve sıkıcı tedaviden sonra. Onları tedavi tedavi, ancak mikroflora geri gerekliydi. O zaman bu kadar düşük maliyetli ilaç arıyor, sıkı bir bütçe oldu. Ben mum Bifidumbacterin hakkında internette okudum. 10 adet Paketleme. Bu beni ve rüşvet olduğunu az 100 $ mal oldu. Bu tür ilaçların tedavisinde en önemli şey - fitiller tedavisinde, yine saldırdı yüksek bir olasılık var gibi sonuna kadar, mantar enfeksiyonu kurtulmak için. Bu nedenle, başlangıçta ben maya tabletleri "bitirdi" ve sonra mumlar Bifidumbacterin koymak başlar. Onların da kötüye çünkü o pamukçuk korkulan, ama boşuna. Uzun akış tamamen salgıları bir külot astar yoksun emmek için: kendilerini kullanımı çok kolaydır mumlar. Alevtina, Krasnodar

mikroflorasını geri - Artı bu mumlar onlar gerçekten onların ana görevi yapmak olmasıdır. Bu bakterilerin alerjisi değil eğer, güvenle satın alabilirsiniz ve önlemek için, böylece neden olmaz kesinlikle zarar verirler. Burada gerçeği mum kokusu ... Ben gerçekten hasta, o zaman ben alıştım ilk günlerinde ondan duyuyorum. gres Güçlü koku, koku senin elinde kalır, ancak yaşayabilir. Ve özellikle bu fiyata bu kadar çok iyi mumlar, (paket yaklaşık 90 ruble maliyeti). Xenia, Petrozavodsk

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.