Tsikloferon, enjeksiyonlar

analogları

tsykloferon-1 Cycloferon şeklinde üretilir merhemler , tabletler ve enjekte edilebilir çözelti. Tam hiçbir analoglar. . Bkz Antiviraller , immünomodülatörler ve adaptogens .

fiyat

, 300 р. Ortalama fiyat * Online, 300 s. (2 ml 5 şişe,% 12.5)

Nereden alınır:

kullanma talimatları

Bağışıklık desteği için en etkili ilaçlar biri TSikloferon olduğunu. Bu tür araçlar, antiviral ve anti-inflamatuar bir etkiye sahip bir işlem bağışıklık uyarıcı preparatlar içerir.

Tsikloferon - talimatı

güzelce koydu ampul Enjeksiyonlar Cyclopheron kök hücreler, immün ve T lenfosit hücre yapılarının aktivitesi aktive eder. hepatit, herpes, solunum enfeksiyonları ve gribe karşı özellikle etkili immün sistemi uyarıcı TSikloferon çekim.

ilaç, düşük toksisiteye sahip vücut dokularında ve (böbrekler yoluyla) doğal yollarla elde edilen sonuçları olmadan hızlı biçimde çözülmektedir. bileşenleri serbest, kan-beyin bariyerinden geçmek mümkün olduğu için, menenjit, ensefalit ve diğer enfeksiyonlar nervnosistemnyh gibi ilaç Cyclopheron neuroinfec- patolojilerin tedavisinde özellikle değerlidir.

İlaç organik dokularda birikir mümkün değildir kanserojen değildir vardır ve alerjik reaksiyonlar mutasyonları neden olmaz. ilaç araştırma enjekte edilebilir bir biçimine göre, hatta ilacın kullanılmadan, 72 saat ya da daha fazla interferon yüksek düzeyde muhafaza edebilmektedir. Tsikloferon antibiyotikler, vitaminler, vs. immunnoukreplyayuschimi araçlarının başka eylem gibi ilaçlar ile birleştirilebilir.

tanıklık

bir ampul çekim gibi patolojik durumların tedavisinde kullanılan bir ilaç TSikloferon enjekte edilebilir bir şekilde:

 • İnsan bağışıklık yetersizliği virüsü (HIV);
 • çeşitli formlarda (D, B, C, A viral hepatit );
 • Lyme hastalığı, ensefalit veya menenjit gibi Nervnosistemnye enfeksiyonlu süreçler;
 • Sitomegalovirüs enfeksiyonu;
 • Herpes lezyonları ;
 • Chlamydia enfeksiyonları karakter;
 • Sekonder immün;
 • Dejeneratif eklem patolojileri (örneğin, osteoartrit deformans, vs.);
 • Sistemik romatizmal ve bağ dokusu hastalıkları (lupus, romatoid artrit, vs.).

uygulama yöntemi, doz

Cyclopheron enjeksiyonu kullanma talimatlarına tamamen uyulması gerekir. Toplam tedavinin temel patoloji ile uygun olarak öngörülen, ancak TSikloferon belirli bir desen ile hastaya tatbik:

 1. İlk olarak, 1 ve tedavi ikinci gün;
 2. Ardından, 4, 6 ve 8, tabii ki gün;
 3. Daha sonra, 11 ve 14, 17 ve 20, 23 ve 26, tedavi 29 saat.

çözümün Ampuller uygulamadan hemen önce açılmalıdır. günde bir kez ilk ve daha sonra yukarıdaki Şema altında, kas içinden ya da damar içinden enjekte edilir. Genellikle immünomodülatör terapi yaklaşık 10-12 gün sürer tsikloferon. Gerekirse, tedavinin ikinci ders atanır. Antibakteriyel etki tsikloferon ilaçlarla tedaviyi birleştirmek için tavsiye edilir.

pediatri yılında TSikloferon da oldukça aktif kullandı. İlaç kendi vücut ağırlığının (1 kg bebek ağırlığı başına ilacın yaklaşık 6-10 mg), uygun çocuklara uygulanır. Daha spesifik tedavi rejimi doğrudan hekim atanır.

Kontrendikasyonlar

Arka plan paketinde 2 kapsül beraberindeki deyimi Cyclopheron enjeksiyon yapılmasının kontrendike olduğu söylenebilir:

 • ilaca artan aşırı duyarlılık varlığında;
 • 4 yaş altındaki çocuklar;
 • gelişim aşamasına dekompanse karaciğer sirozu olan hastalar;
 • Hamile ve emziren kadınlar.

Bazı dikkatli TSikloferon kişileri alınmalıdır ile böyle 12 duodenal ülser veya mide dokularında, duodenit ve gastrit erozif veya ülseratif süreç olarak sindirim patolojiler tarafından ağırlaştırılmış acı. Ayrıca, alerji eğilimli hastalar için zaman Cyclopheron tedavisi dikkatli olmalıdır.

Gebelik ve emzirme

Uzmanlara ve ilaca talimatlara göre bu ilacın kullanımı hamilelikte ve emzirme döneminde kontrendikedir.

aşırı doz

Bu aşırı doz vakaları bildirilmiştir.

yan etkiler

Olası yan etkileri arasında uzmanlar alerjik reaksiyonlar ayırt eder. Ancak, böyle bir reaksiyon çok nadirdir ve çoğunlukla alerji veya tsikloferon karşı olan aşırı duyarlılık eğilimli hastalar bulunmaktadır.

ilaç reaksiyon hızını etkileyebilir, bu nedenle motorlu taşıtları veya mekanizmalarını olamaz tahrik etme kabiliyetine kesintiye uğratmaz.

Bileşim ve farmakokinetik

arka tarafta Paketleme Cycloferon enjekte edilebilir çözelti oluşur:

 1. Aktif madde - akridonatsetat meglumin (veya akridonuksusnaya asit);
 2. enjeksiyonlar için su.

preparasyonun aktif madde, ancak yeterince geniş spektrumlu biyo farklı, düşük molekül interferon indüktörleri ile ilgilidir.

Birkaç saat sonra gözlenen kanda maksimum enjeksiyon ilaç düzeyinin girişten sonra. Vücut eser miktarlarda zaten bir gün sonra, bulunur. Yarı ömür Cyclopheron yaklaşık 4-5 saat sürer. Ne zaman uzun süreli tedavi ilaç organik yapılarda birikmez.

diğer

tsykloferon-6 üretim tarihinden itibaren 3 yıl içinde kullanıma uygun Ampuller Cyclopheron. donmuş zaman B ilacın listeye ifade eder, onun tedavi edici özelliklerini değiştirmez.

çocukların erişemeyeceği muhtaç ampul tutun ve ışığa maruz kalmaktan korunmuş. eczaneden ilaç sadece doktor reçetesi ile fark etti.

çözeltisi ile şişeler tortu çıktı veya preparatın gölge değiştirmek, bu tür ilaçların kullanımı kabul edilemez. Normal olarak formülasyon içinde yabancı maddeler olmayan berrak, sarımsı bir sıvıdır.

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

Cyclopheron ilk doğumdan sonra karşılaşılan enjeksiyonlar, hamilelik üç ciddi hasta SARS ve bir kez yakalandı bronşit sırasında bulunmaktadır. bir çekim için 2 gün üst üste, kalan 3 günde pricked - Onun doktoru 5 enjeksiyon delinme oranı söz konusu öneriyoruz. Böyle destek bağışıklık soğuk algınlığı ve grip buçuk yıl incitmeyeceğine sonra Cyclopheron dokunulmazlığı bu terim uyarıcı etki için yeterliydi. Oksana, Samara

Ben endometriozis tanısı kondu zaman enjeksiyonları Cyclopheron jinekolog reçete. Ben 5 ampul iki paket satın aldı. 10 enjeksiyonları - yeterli kursunda. Ben tedavi karmaşık niteliğe sahip olduğundan bana TSikloferon yardım ettiğini söyleyemeyiz. Ama iltihap ve ağrı, oldukça hızlı bir şekilde kurtuldum çünkü ilaç aslında iyileşme sürecini hızlandırmak gerçeğine eğimlidir. Kayıplar ve hasar ve dezavantaj olmasına rağmen - onlar oldukça ağrılıdır. Sonra enjeksiyon ağrısı (ve oldukça güçlü) yaklaşık 1-2 dakika tutulur. Geri kalanı için, ilaç ile mutluyum. Lydia Alferov, Krasnodar bölgesi

Şimdi bir soğuk içecek farklı pop başlayan ancak bir doktor ile evli ve zaman tsikloferon kaydedildi ediyorum. Sadece soğuk hastalık belirtileri başlamadan, ben 1 enjeksiyon yapmak. Ertesi gün, hiçbir soğuk iyi hissediyorum. Önemli olan soğuk yeni başlıyor bir atış elde etmektir. 5 enjeksiyonları - Hastalık zaten tam güçle dönüşmüştür ise keresinde, tedavinin seyri olduğu gibi. Ve hastalık çok daha erken gerçekleşecek. Hatta günün dudaklarından soğuk geçti. Ancak, fiyat onlar uzun boylu biraz ama bütün hazırlık harika. " sadece tıbbi tavsiyesi üzerine alınacak çünkü TSikloferon yeterince ciddi ilaç olarak kabul unutmayın. Annie, Krasnoyarsk

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

3 comments

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.