Ekofemin floravag

analogları

ekofemin-7

fiyat

: 461 р. Ortalama fiyat * Çevrimiçi: 461 s.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

salımının tüm formlar "Ekofemin Floravag" - kadın vajinasına normal florasına oluşturan laktik asit bakterileri, üç tip oluşan probiyotik kompleksi. vajinal ortamı doğal içeriğinin yakın olarak formülasyon.

ortadan kaldırır yakınlık sırasında rahatsızlık vajinal kuruluk artış anlamına gelir. "Ekofemin Floravag" dysbiosis büyük kavgalar işaretler, hoş olmayan koku ve genital bölgesinde bir yanma hissi kaldırır.

Ajan, biyolojik olarak bileşim içinde aktif bileşenler olan gıda katkı maddeleri bir gruba karşılık gelir. Bu mağazalarda eczaneler, dağıtım şirketleri ve özel bölümler aracılığıyla nüfusa satılmaktadır.

Eğer uyguladığınızda?

"Ekofemin Floravag" vajinal flora uygun durumunu korumak için, günlük hayat ve yakın kalitesini artırmak amacıyla Profilaktik bir önlem (önerilen programı alımı) olarak da kullanılabilir.

Lactobacilliare'nin genital sağlığı için gerekli seviyenin pH, geri yardımcı olmak için, ilacın parçasıdır. Bir iç alımı anlamına zaman dişi genital sistemin karmaşık bir etkiye sahiptir:

 • Bu intimal alanda kötü koku ortadan kaldırır;
 • vajinanın mukoza nemlendirir;
 • Doğal vajinal salgıları uyarır;
 • Cinsel yakınlık sırasında cinsel penisin penetrasyonu kolaylaştırır;
 • excreta (leucorrhea) miktarını düzenlemektedir;
 • yanma ve kaşıntı ortadan kaldırır;
 • Vajina ve dış genital organların sağlığını destekler;
 • enfeksiyonlarla mücadele etmek yerel bağışıklığı güçlendirir.

ekofemin-0 Tıbbi amaçlı "Ekofemin Floravag" ile laktik asit bakterilerinin, normal içerik ve patojen büyümesinin bozulması ile birlikte, cinsel kürenin hastalıklarda kullanılmaktadır. Alma o (karmaşık devrelerde) aşağıdaki hastalıklar gösterilebilir şu anlama gelir:

 • vajinit;
 • vülvit;
 • Vajinal bacteriosis;
 • genital yol enfeksiyonu.

"Ekofemin Floravag" normal asit seviyelerini ve faydalı laktik asit bakterilerinin büyümeyi yeniden sağlamak için bir antibiyotik tedavisi sonrası almak tavsiye edilir.

Önemli! ilaç, anti-mantar, anti-bakteriyel ve anti-viral maddeler ile eş zamanlı olarak uygulanabilir.

Nasıl alınır?

Kapsüller, "Ekofemin Floravag" profilaksı ya da tedavisi için kullanılabilir.

Bir uyuşturucu tedavisi (sabah ve akşam) 1 kapsül almak. aracı Chew gerekli değildir. gıda ile veya bir yemekten sonra Taken. Önemli! "Ekofemin Floravag" antifungal ve antibakteriyel ilaçlar aldıktan sonra 3 saat alınabilir.

Vajinal bacteriosis ve dysbiosis önlenmesi için 1 kapsül verildi. Her iki durumda da tedavinin süresi 10 gündür. profilaktik ilaç ile altı ayda bir alınmalıdır.

Kontrendikasyonlar

Hazırlık bir kontrendikasyon ya da kullanmak için sınırlama vardır. "Ekofemin Floravag" ait laktik asit bakterileri, sağlıklı kadınların vajina ortamının bir parçası olarak durum, oldukça nadirdir bileşenlerine aşırı duyarlı olan.

Önemli! immün yetmezlik çeşitli şekillerde olan hastalar almadan önce bir doktora danışmak gerekir.

Gebelik ve emzirme

ekofemin-3 belirtildiği zaman preparasyon tedavi ilave bir bileşen olarak terapötik amaçlar için kullanılabilmektedir. UYGULAMA İMKANI katılıyor hekime belirlemelidir.

Laktasyon kapsüller uygulanması için bir sınırlama değildir.

yan etkiler

kapsülü alan hastalarda advers olaylar "Ekofemin Floravag" tanısı değil. Bir kapsül kabuğu üretimi için kullanılan bileşenlere alerjik reaksiyonların ihtimali gözardı edilemez.

Yapı ve Kompozisyon

"Ekofemin Floravag" vajinal sağlık ortam sağlayan süt kültürlerinin 3 türlerini içerir.

 • Lactobacillus brevis. Hücresel düzeyde vajinal epitelyum nüfuz yutulur, bu sentez enzimleri üretir. Bu yararlı florasının büyümesi ve üremesi için gerekli koşullarının sağlanması, vajina asit seviyesini azaltır.
 • Lactobacillus crispatus. Vajinal mikroflora, ürogenital enfeksiyonların durumunda yerel bağışıklığı normale döndürür.
 • Lactobacillus acidophilus. vajinal flora doğal dengesini korumak için gerekli laktik asit üretimi düzenler. Bu biyokimyasal süreçler sorumludur. Bu zararlı bakterileri yok eder.

İlaç yığınında 20 adet kapsüller şeklinde kullanılabilir. Hızlı programı (güçlendirilmiş formülü ile), 10 kapsül oluşur.

depolama

ilaç içinde fazla olmayan bir süre 2 yıl raf ömrü boyunca sızdırmaz bir konumda (buzdolabında) 2 ile 6 derecede muhafaza edilmelidir.

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

Bir zamanlar, bu artmış vajinal kuruluk ile ciddi sorunlar vardı. Cinsel ilişki en gerçek işkence - korkunç herşey losyonları duygu ve herhangi zevk hakkında ve söz etmiyoruz. Arkadaşına şikayet, o da, "Ekofemin Floravag" kapsül tavsiyesinde bulundu. Bu çok iyi bir katkı maddesi ve benim problem çözme için harika bir araçtır beni ikna etti. Gerçekten başarı için umut değil, yine de almaya karar verdim. Ve kayıp değil. Bir hafta sonra, uygulamaların sayısı, doğal yağlama artış rahatsızlık gitti ve seks nihayet neşe getirmek başladı. 23 yaşında Marina,

Vajinal bacteriosis tedavi ederken bir jinekolog tavsiyesi üzerine kapsül "Ekofemin Floravag" gördü. O ilaçlar daha ucuz ama etkili değildir olduğunu bana bir kez uyardı. Ben kurtarmaya karar verdi. sonuç çok mutlu. hızla normalize salınımını Kurtarılan, koku kayboldu. Ben çok daha güvende hissediyorum. Doktor tarafından tavsiye gibi ben yılda iki kez bir ders guzzle edecektir. Kristina 19 yıl, Kişinev

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

2 comments

 • Sergey:

  Ayrıca her konuda bu hapları, smear içebilirsiniz RV adama söyleyin ve her şey mükemmel, sadece hoş olmayan duygu ve Szczepan ve yanma kokusu gerekir verdi?

  • doc:

   karşılama

   Hayır, bu sadece kadınlar içindir. Yayma enfeksiyonların% 100 algılamaz.
   Eğer tedaviden sonra yanma hissi bıraktı, o zaman olur. Tedavi sadece bir karalama olmasaydı, sen geniş spektrumlu ilaçların atandı doktora gerekecektir.

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.