Ekzoderil krem

analogları

Exoderil merhem 15 g dozaj formları Diğer: düşer .

markalar Exoderil altında kullanılabilir anda krem ​​şeklinde Naftifine. Diğer maddeler bazında mantara merhem:

fiyat

: 563 р. ortalama fiyatı hattı (tüp 15 g) *: 563, s.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

Krem Exoderil 30g ve 15g 15 veya 30 gram tüpler içinde hafif bir karakteristik koku Krem beyaz renkli. Tutarlılık, genellikle üniform, küçük taneli gözlenebilir.

Bileşim: setil alkol naftifin hidroklorür (% 1), su, benzil alkol, izopropil miristat, sodyum hidroksit, polisorbat 60, sorbitan stearat, stearil alkol, setil palmitat.

sabun ve su ve kuru oyuk ile yıkamak için cilt uygulamadan önce. Exoderil etkilenen alan ve çevresinde, günde bir kez, ince bir üniform tabaka uygulanır. Etrafında 1 cm içinde görünür sağlıksız kısmı ve kısımlarına krem ​​uygulamak için yeterlidir.

Endikasyonları ve tedavi süresi

  • 2-4 hafta cilt mikozlarının;
  • Kandidiyaz 4 hafta.

Mr çivi Semptomlar, çünkü çabuk yerine kaybolur anti-enflamatuar ajanlar oluşmaktadır. Ama tedavi aksi hastalık dönecektir, tamamen gerçekleşmelidir.

hiçbir gelişme görülürse, bir doktora danışın emin olun.

Tırnak tedavisi için tavsiye edilir damla şeklinde Exoderil . krem da tırnakların tedavisi için kullanılabilir, ancak sağlıklı bir çivi büyümez kadar sonra günde iki kez uygulanmalıdır.

Kontrendikasyonlar

  • Preparat bir veya daha fazla bileşen duyarlılık artışı.
  • Açık yaralar.
  • Emniyet hamile kadınlar ve çocuklar için araştırılmamıştır beri - İlaç bekleyen annelerin ve hemşirelik kontrendikedir.
  • çocuklar üzerindeki etkisine ilişkin küçük bir araştırma bu nedenle çocuklar için tavsiye edilmez.

yan etkiler

Mümkün, muhtemel rağmen, lokal reaksiyon: kuruluk, yanma, kızarıklık ve.

Bu belirtiler tehlikeli değildir ve ilacın kesilmesinden sonra kaybolur.

Farmakokinetik

Damlalar ve krem Ekzoderil anti-mantar ve anti-bakteriyel etkisi vardır.

Naftifine Hidroklorid böylece ölümüne neden, mantar büyümesi için temel maddelerin sentezini inhibe eder.

Bu dermatofitler, maya ve küf karşı aktiftir.

diğer

Motorlu yakıtlar, göz teması önlemek. reçetesiz satılır. yüksek olmayan bir sıcaklıkta 30 ° C 'de çocukların erişemeyeceği bir tutun Raf ömrü - üretim tarihinden itibaren 5 yıl.

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

Kocam son bir yıl içinde bir ayak mantarı aldı. Ben tam olarak nerede bilmiyorum. Ayaklarımın üzerinde deri korkunç kaşındı, lekeler vardı vs. Sağ bacağı üzerinde çivi kararmaya başladı. eczane Exoderil krema ve damla önerildi. hemen pahalı satın Drops. Krem o iki hafta boyunca ayaklarını meshetti - tüm geçti, ardından bulaşmış tırnak bir ay sonra unutmaya başladı, ben çok yorgun hatırlıyorum. Şimdi cilt çok iyi, geriye hiçbir şey, hiçbir kaşıntı var. Ve çiviye henüz endişeli değil tembel kocam tedavisi için nokta var. Genel olarak, damla tekrar deneyebilirsiniz bkz. Valentina Petrovna Altay

_image_2

Exoderil çalıştı ve sürekli, I) parmak göstermez reklamını henüz başka krem. Ekzoderil, başka hiçbir tür durumda yardım etti. Michael, Severodvinsk

O havuzda mantar aldı. Garip, klor kokuyor, orada ben sadece her şey steril yapmak düşündüm, ama bulaşıcı tüm idi. Veya görünüm yalnızca klor Bilmiyorum, biraz değil, gerçekten temiz eklenir. Bir krem ​​bulaşmış 4 hafta reçete genel ekzoderil doktor olarak, mantar gitmişti, nüks görülmedi. sabret, hastalık değil çok tehlikeli, ama rahatsız edici. Her zaman uzun ve kasvetli davranın. Alina, Kızıl

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

1 comment

  • Valentine:

    , Iyot ile kuyruğu kullanmak Kayıtlı, belirtiler gerçekten gitmek, ama kurtarıldı değilse krem ​​yardımcı olur (bütün sabır böylece), sonra her şey bir intikamla geri döndü

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.