Flucostat

analogları

1, 2 ve 7 Kapsülleri 3 Paket

Detaylar: analoglar Flucostat .

fiyat

: 201 р. Bölgesindeki çevrimiçi (1 kapsül 150 mg). *: P 201.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

1 kapsül fljukostat Flucostat bir ayırt edici özelliği - yaptıklarının tam bir yönelim. Sadece gastrointestinal kanal ya da vajina içinde sağlıklı mikrofloranın korumak için gerekli olan "intakt" bakteri tutma mantar hücreleri tarafından ilaç "hit". Yani mücadele pamukçuk fljukostat bulamazsa daha iyi "yardımcıları". Sonuçta, büyük ölçüde Candida aktivitesini bastırmak yardımcı olur.

Flucostat ilaç şırınga ile tatbik edilecek olduğunda kullanılan, kapsüller ve bir solüsyon üretir. Her iki durumda da aktif madde - flukonazol, ama onun konsantrasyonu farklıdır. 50, 100 ya da 150 mg flukonazol: Tabletler üç tip imal edilmiştir. eczanelerin raflarında 50 ve 100 ml'lik enjeksiyonlar 0,2 oranında çözelti şişeleri bulunabilir. Flukonazol, içinde 200 mg.

Uzmanlara göre, Flucostat kapsüller yüksek sindirilebilir. Biyoyararlanım - yüzde doksan, nedenle dozların aşılması önerilmez. Çoğu zaman, günde bir hap eksik ve yeterli ve bir resepsiyon erken. Eğer yemek sırasında veya olmasın tablet içmek ister farketmez. aynı derecede iyi sindirimi. Görüntülenen vücutları böbrekler yoluyla flukonazole. idrarla yaklaşık yüzde 80'i.

tanıklık

Flucostat çözdükten kapsül (Kriptokoksik menenjit ve bunun benzerleri dahil) kriptokokkozlu tanısı olanlar için can simidi haline Flyukstat. Flucostat genelleştirilmiş candidiazise tedavi edilebilir.

Hatta bu kandidemi, dissemine kandidiyaz veya invaziv Candida enfeksiyonlarının başka formları "bağımlısı" kim yardımcı olacaktır. Basitçe söylemek gerekirse, periton, endokard yanı sıra göz, solunum ve idrar yolu enfeksiyonları ile mücadelede etkili olacaktır.

Flucostat da "yardıma gelirler" mukoza zarının kandidiyazis, yemek borusu, hem de non-invazif bronkopulmoner kandidiyazis, kandidüri ve cilt kandidiyazis ile karşı karşıya olanlar.

Ayrıca habis neoplazmlar hastalarda mantar enfeksiyonlarının önlenmesi için kullanılabilecek, enfeksiyona karşı yatkınlığın bazen kemoterapi veya radyasyon tedavisinin bir yan etkisi olarak ortaya çıkmaktadır.

Ancak, ilacın en "savaşmak için kullanılır pamukçuk (Bu uzmanlar denir, ya da genital kandidiyazisinin)". Önlenebilir ve hatta Candida tedavi etmek, vajinal kandidiyazis tedavisinde kullanılabilecek balanitise "sözde, erkek pamukçuk '. Buna ek olarak, hızlı ve etkili cilt mantar enfeksiyonlarının kişiyi rahatlatmak için Flucostat mümkün, bu pitriyazis versicolor'a ve onikomikoz yanı sıra bağışıklık sistemi normal olan hastalarda coccidioidomycosis PARAKOKSİDYOİDOMİKOZİS, Sporotrichosis ve histoplazmozis dahil derin endemik mikozların, tedavi edebilir.

bağışıklık sistemi zayıflamış ise

Çoğu zaman, ilaç, normal bağışıklık olan insanlar olarak alınır ve alınabilir immünsüpresyonun muzdarip olanlar (örneğin, organ nakli veya AIDS deneyimli olanlar). Bu arada, ikinci durumda daha kriptokokal enfeksiyonun önlenmesi için bakım tedavisi için bir araç olarak kullanılır.

Tedavi habis tümörlerin, yoğun bakım hastalarda, sitostatik ya da bağışıklık bastırıcı tedavi sürecinden hastalar ve kandidiyaz zemin hazırlayan, diğer faktörler varlığında hastalarda yapılabilir dikkat çekicidir.

Kontrendikasyonlar

Flyukostat_515 Bazı ilaçlarla Flyukstat "çatışma". Bu terfenadin veya astemizole ve QT aralığını uzatan diğer ilaçlarla "müdahale" olmamalıdır.

Ayrıca kontrendikasyon fljukostat veya azol bileşikleri yapı olarak kapatmak için aşırı duyarlılık olabilir. Onu ve üç yaşından küçük olan çocuklar ve vermek gerekmez hamile ve emziren anneler . mantar enfeksiyonu hayatlarını ya da doğmamış çocuğun hayatını tehdit sadece annelik zevkini öğrenmeye istekli olanlar, reçete fljukostat.

tarih karaciğer veya böbrek yetmezliği kaydını sahip olması, dikkatli davranılmalıdır. Doktorlar alkolikler ve organik kalp hastalığı, elektrolit denge bozuklukları olanlarda bunu reçete değil eğilimindedir. Buna ek olarak, aritmiye neden ilaçlarla Flucostat yapmayız.

Yetişkinler için doz

arka tarafında fljukostat Paketleme Cryptococcus enfeksiyonları ile karşı karşıya İnsanlar, 400 mg ilk günü olması gerektiğini, o zaman yeterli ve 200-400 mg olacaktır. Bu yaklaşık yedi hafta boyunca günde bir kez yapılmalıdır.

AIDS hastalarında kriptokoksik menenjit önlenmesi için, günde 200 mg alınması tavsiye edilir. Ve Kandidemilerde, yayılmış kandidiyazis, ve diğer bu tür enfeksiyonlar ile doz daha sonra ilk gün yarıya aşağıda, 400 mg'dır.

orofaringenalnom kandidiyazis, günde bir kez 50-100 mg öngörülen zaman. ilacın en az bir hafta sürer önerilir. Bir kişinin daha immünsüpresyonun muzdarip durumda - Tedavi daha uzun olmalıdır.

Ancak sorunlar protez aşınma nedeniyle ortaya çıkan, bu yeterli ve günde bir kez 50 mg olacaktır. Ancak alarak Flucostat iki haftalık bir süre var. aynı ya da uzun süre ders mukoza zarının candida enfeksiyonları için reçete ilaç. Bu hastalığın kurtulmak için, Flucostat bir ay iki hafta her gün 50-100 mg dozunda alınmalıdır.

bir primer tedavi elbette tam tamamlanması haftada bir kez 150 mg atanabilir sonra AIDS'li hastalarda nüks orofaringenalnogo kandidiyaz önlemek için.

Vajinal kandidiyazis 150 mg bir dozda ilacı. Genellikle yeterli ve resepsiyon olduğunu. Benzer şekilde relaps frekans ile mücadele. ayda bir kez onu uyuşturucu kullanımını azaltmak için.

deri enfeksiyonları için öngörülen aynı dozaj. kaşıntı kurtulmak ve mantar unutun için yeterli Flucostat 150 mg haftada bir kez ya da iki ila dört hafta boyunca günde bir defa 50 mg. Bazı durumlarda, tedavi sekiz hafta süreyle geciktirilir.

otrastot yeni çivi kadar olmalıdır onikomikozu davranın. Haftada bir kez ilaç 150 mg almak yeterlidir. Bu doz günde 200-400 mg kadar artırılır derin endemik mikoz. Bu durumda tedavi süresi bireysel olarak belirlenir.

Çocukların tedavisi

kendi tabletlerde bir çocuk "atamak" yok hayır durumda, doktorunuza danışın!

m51ucbqr6ja Mukozal kandidiyaz doz vücut ağırlığının kilogramı başına 3 mg olduğunda, 6 mg / kg yükleme dozu ilk gününde uygulanabilir. bu genelleştirilmiş kandidiyazis ve kriptokokal enfeksiyonların tedavisi söz konusu olduğunda, dozaj, artar. Tedavi budeteffektivnoy her gün çocuğa 6-12 mg / kg, vermek.

mantar enfeksiyonlarının önlenmesi 3-12 mg / kg arasında bir günlük doz yeterli olacaktır için. Sadece doğmuş olanlar için, dozaj aralığı 72 saattir akılda tutulmalıdır, ve çocuk (iki ila dört haftalıkken) büyüyünce, aynı doz daha küçük bir aralık ile uygulanır. Flucostat iki günde bir kez verilen.

yaşta kimin Çocuklar böbrek problemi, dozu (yetişkinlerde aynı oranda) azaltılmalıdır biliyorum. Bunu hesaplamak için, nasıl belirgin böbrek yetmezliği anlamamız gerekir. Bu yalnızca pratisyen yapılabilir.

yorumlar

ve iyi - Flucostat Bir zamanlar benimsenen atayabilirsiniz. Ancak, bazen gastrointestinal sistem ile sorunlara neden olmaktadır. Ben ishal, mide ekşimesi ve karın ağrısı bahsediyorum. Her durumda, ilk olarak bir uzmana danışmalısınız, ancak o zaman eczaneye çalıştırın. Bu kullanıcı gizli kalmasını tercih etmiştir

Antibiyotiklerin sonra Flucostat gördüğümüz rağmen, herhangi bir yan etkisi farkında değil. Nedeniyle jinekoloğa uzun hattına (biz bir hafta beklemek zorunda kaldı ve daha sonra başka ve çatal), eczaneye gidip reçetesiz satın aldı. 27 yaşında Maria,

yorumlardaki görüşlerinizi bırakın!

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

3 comments

  • Tatiana:

    Bana göre doktor Flucostat kez yazdı. Hala sadece bir kapsül içinde olduğunu şaşırdım. Ama son semptomların gerçekliği aldıktan sonra ertesi gün. Bir yıl sonra, pamukçuk tekrar tekrar geldi, ama antibiyotik ciddi ders alarak olmasından kaynaklanmaktadır, ancak bu sefer ben reçete Flucostat olmadan içti. Sonuçta yine, önümüzdeki uzun değildi! Bu yüzden iyi bir araçtır!

  • Daria:

    Ben bu kadar çabuk o fljukostat yardım beklemiyorduk. efekt elde etmek için bir kapsül almaları için gerçekten yeterli. Daha önce mumlar ve merhemler ve hiçbir gün eziyet etmişti.

  • Margarita:

    Evet, araçlar ve gerçeği çok etkilidir. arkadaşlarından fazla olduğunu çabucak yardımcı olur duydum ve pamukçuk teşhis edildi, doktor sevincimi yazdım sadece Flucostat, bu yüzden 2 gün sürdü düşünmüyorum ve pamukçuk tüm belirtiler kayboldu.

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.