Ketokonazol merhem

Ketokonazol diğer dozaj formlarında da üretilir:

analogları

Bir krem ​​Ketokonazol Orada satışa "Ketokonazol" denilen an merhem ve kremler anda, kendi markaları altında farklı üreticilerin üretirler. Aktif madde ketokonazol ile merhemler:

fiyat

от 150 до 500 р. merhem ketokonazol başına ortalama fiyat marka ve kesin bileşimine bağlıdır ve 150 * 500 p ile tutarı.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

ketokonazol merhem Temiz ve kuru bir deri üzerine ince bir tabaka halinde uygulanan merhem - oldukça standart Dozaj. Sabun ve su ve kuru ile recommened yıkayınız sorun alanı uygulamadan önce.

tercihen akşam, günde 1 kez uygulanır. İyi bir nemlendirici sağlamak için gerekli, bu nedenle uygulamadan sonra giysi veya ayakkabı koymak için bir zaman olmamalıdır. yandan tedavi alanı ise - Bir zaman herhangi işler öyle elini yürütmek olmamalıdır, vb

hasar fazlaysa veya etkilenen alan giyim ile sürekli temas halinde ise - Merhem günde 2 kez uygulanabilir. Aşırı doz derece düşüktür.

Süre:

seboreik dermatit

ayak mantarı 4-6 hafta
gövdenin Mantar diğer parçaları 3-4 hafta
Derinin Mantar enfeksiyonu 2-3 hafta
jock kaşıntı 2-4 hafta
chromophytosis 2-3 hafta
2-4 hafta
seboreik dermatit için destekleyici tedavi Haftada 1-2 kez

semptomlar devam ederse - doktorunuza başvurun.

Tırnak mantarı, çivi geri sağlıklı büyür kadar kompres yapmak için teorik olarak mümkün, ama kullanmak daha iyidir zaman özel hazırlıklar .

Her zaman olduğu gibi semptomların ortadan kalkması hastalığın kaybolması anlamına gelmediğini hatırlamak önemlidir. şartlarına uyun belirtileri kaybolduktan sonra bir kaç gün merhem uygulanmaya devam.

Kontrendikasyonlar

Aşırı duyarlılık ve ketokonazol, propilen glikol ya da merhem diğer bileşenlerini ölçer.

gebelik

513d58525ca8fdac35f797ca56152e1f Dış uygulamada Ketokonazol olmayan kan içine soğurulmakta ve sistemik bir işlem vardır. emzirme herhangi bir aşamasında kullanılmak üzere onaylanmıştır. beslerken Doğal olarak tamamen ağzına merhem / krem ​​bebeğimiz olasılığını ortadan kaldırmak için gereklidir.

yan etkiler

Nadir ..dovolno ve ilacın kesilmesinden sonra kaybolur:

diğer

20 ° C'ye 10, çocukların ulaşamayacağı kuru, karanlık bir yerde saklayın Dondurmayın, kazayla donma sonrasında kullanmayın. Raf ömrü 3 yıl.

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

Daha önce mantar ketokonazol tedavi, bir kuruşa ve tüm pobochek olmadan ve hızlı bir şekilde tedavi oldu. Şimdi orijinal teşekkürler yanlısı meslektaşları istendiğinde, bulmak zor. Vera Ivanovna, Korolev, Moscow Region

Doktor nihayet sağlıklı söyledi Geçen hafta oldu. kurtarma olduğunca hızlı olması gerektiği gibi gitmedi, vücut üzerinde mantar, ilk reçete krem ​​mikozoral, bir hapa ilave 2 hafta oldu. İlk uzun çekti düşünce kendiliğinden geçecek. Şimdi bir ay geçti, geçti. Tüm hasta ve bir şey olursa durumda doktora gitmek istemiyorum. Victor, Ryazan bölge

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

7 comments

 • Irina:

  Ben ayak başparmağı derin çatlaklar ve kanda sürekli burun kanaması, bu yüzden ne yapacağını ... kullanamıyorum? Ketokonazol bir yardım?

  • doc:

   Sevgili Irina.

   o bir mantar olduğunu değil gerçektir. Böyle derin kırıklar nedeni ciddi sistemik hastalıklar olabilir.

   Öncelikle bunları kaldırmak için bir dermatolog gitmelidir.

 • Natasha:

  İki hafta geçti chromophytosis ve pahalı değil (50 UAH) ve nitel için iyi bir ilaç KETODIN CREAM hala var

 • Victoria:

  Merhaba, ben Mazu akridermom.Skazhite, benim durumumda, bu merhem yardımcı olacaktır vücut alan üzerinde teşhis kronik agresif alerji, neredeyse her gün içki antihistaminikler ve döküntüleri var?

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.