Evde pamukçuk tedavi

güzel-dişi-doktor Evde mantar enfeksiyonu tedavi etmek anlamak isteyenler için tavsiye başkalarının parasını düşünürsek, bunların kabaca iki kategoriye ayrılabilir kaydetti edilebilir. immüno-modüle edici maddeler - Bir grup antibiyotikler ve antiseptikler, doğal kökenli, başka bir şeydir. Son derece önemli tedaviler ikisini de içerir.

Hafif formda Calendula papatya ilavesiyle douching pişmiş et suyu kullanılarak mantar çıkarılabilir. pişirin için burada iki kez papatya çiçekleri ve kadife çiçeği bir porsiyon gerekecektir. Onlar kaynar su litre doldurmak ve ardından sabaha kadar ısrar ediyorlar. Bu günlük şırınga olarak kullanılabilir, sonra sabah infüzyon filtre.

pamukçuk halk ilaçları nasıl tedavi için arayanlar için iyi sonuçlar, çay ağacı yağı suyu kullanarak douche gösterir. ürün bir kaç damla zeytinyağı, bir çay kaşığı seyreltilir çıkarınız, mısır yağı ilave edilir.

Buna ek olarak, tabii ki, yağ bazlı çözelti chlorophyllipt, huş tomurcuklarından kavak tentürler ve ekstre mukoz membranlar kapak, etkilenen cilt önerilir ve. Bir pamukçuk en İçme dulavratotu bir kaynatma almak tavsiye edilir. Kaynar bir bardak su içinde ezilmiş kuru dulavratotu kökü bir çorba kaşığı dökmek on dakika için kaynamaya gereklidir. Bundan sonra, yarım saat, önceden sarılmış infüzyon için soğumaya koydu. çeyrek fincan günde üç kez yiyin. Ayrıca çorba, uzak yıkanabilir.

vajina normal mikroflorası geri yardımcı pamukçuk pedleri karşı çok etkilidir. Terapötik pedi gerek gazlı bez hazırlanması için, bir akordeon gibi katlanan ve düşük yağlı yoğurt batırılmış. Eğer prosedürün kolaylığı için güçlü iplik gazlı bez dikmek gerekir ilerlemek için. sürüntü, vajina içine ve özellikle, nergiz ve papatya herhangi dezenfektan suyu, douche gece boyunca ve sabah edilmelidir.

Ama aslında, böyle pamukçuk gibi bir hastalık, hızla insanların araçlarını tedavi başarısız olur. ilaç kullanılmadan ait yönetmek imkansız kanıtlanmış. Sadece kullanımları tüm zararlı mantar sporlarının garantili yıkımına katkıda bulunur.

soda tedavisi hakkında daha fazla bilgi: http://primalinstinctpheromone.com/cprincevanie-sodoj-pri-molochnice/

kronik formlarının tedavisi hakkında daha fazla bilgi almak için: http://primalinstinctpheromone.com/kak-vylechit-molochnicu-navsegda/

ilaç tedavisi

Doktor ipucu gibiydi Bugün pamukçuk antifungal ajanların kullanılması dahil, çeşitli yollarla tedavi edin. En iyi sonuçlar için, belirli bir sisteme bağlı kalarak, topikal ilaçlar kullanılmalıdır.

Yerel basında şunlardır:

 • mumlar
 • krem
 • merhem
 • decoctions,
 • vajinal tabletler,
 • losyonlar.

Oral olarak kullanılabilen tıbbi ilaç sistem genelinde eylem için, tabletler ve kapsüller bulunur. Bütün bu fonlar mantarların çoğalmasını bastırmak ve patojen mikropların önünde vücudunun koruyucu fonksiyonlarını yükselterek yöneliktir.

Ancak, maliyet vajinal fitiller, kremler için prensip, imkansız, hap, sadece belirli ilaçlara başvuran kadınlar için bu hastalığın tüm ilacını anlamak ve çözüm derhal yürürlüğe vermek gerçi, ama asıl sorun hala, bu nedenle, ele kapsamlı bir yaklaşım kalır Bu görev - hastanın temel görevi.

mantar Candida en popüler ilaçlar arasında şunlardır:

 1. Diflucan® ,
 2. pimafutsin ,
 3. klotrimazol ,
 4. natamisin ,
 5. 100-D Clione ,
 6. nistatin ,
 7. Ikonazol,
 8. Ketokonazol.

Kür mantar enfeksiyonu, uzmanlar bu sinsi hastalığın, mantar yerelleştirme derecesi gelişim aşamasına belirledikten sonra, kesinlikle bireysel temelini öneriyoruz. Hastalık kolay bir şekilde ifade edildiğinde kapsamlı tedavi yürütmek için gerekli olan hastalığın şiddetli bir ders olduğunda, yerel kaynakları kullanan.

hazırlıkları hakkında daha fazla ayrıntı: maya ve onların özelliklerinden ilaçların listesi

Önleme ve Kontrol

Dysbiosis önlemek için, vajinanın normal doğal mikroflorası sürdürmek önemlidir. Kadınlar için laktobasil ile bu özel hazırlıklarına yardımcı olmak için en iyisi:

her şey Bu hastalığın tedavisi ilaçların uygulanmasını veya popüler yollardan kullanımını sadece içerir, aynı zamanda özel bir diyet kullanmak. Tedavi sırasında, mantar maya içeren ürünlerin kullanımını dışlamak için gereklidir - ekmek ve içecekler genelde. yoğurt ve yoğurt - sizin günlük diyet fermente süt ürünlerini doldurmak için gereklidir.

Ayrıca, şekerli ürünler, karbonhidratlar ve süt önlemek için arzu edilir. günlük menü değerinde proteinli gıdalar dahil - balık, et ve sebze ve meyveler. Sonuç olarak, bazı durumlarda, katkı pamukçuk gelişimini guatr ortadan kaldırdı.

sadece ciddiyeti artıyor gibi, aynı zamanda cinsel aktivite gelen çöplerin tedavisi sırasında önemlidir. Süper-soğutmaya ve bu dönemde temiz cinsel organına tutmak tavsiye edilir. Tüm kompleks bu sorun üstesinden gelmeye yardımcı olabilir ve sağlıklı ve mutlu bir hale gelecektir - o şekildedir, pamukçuk halk ilaçları önlenmesi.

bir hastada mantar enfeksiyonu ne olursa olsun form bulunamadı, henüz kendi kendine tedavi her zaman haklı değildir gibi uzman yardımı kullanmanın maliyeti değildir.

Cprintsevanie soda pamukçuk

Soda tedavisi - maya da tavsiye edilir enfeksiyon ve geleneksel tıp için en iyi kocakarı ilacı. Doktorlar soda kullanımı kuvvetli bir terapötik etkiye sahip olduğunu kanıtlanmıştır hastaların neredeyse yarısı demek. Alkalin çözelti, ters böyle bir ortamda yaşama adapte Candida olarak mantar etkiler olmasıdır. Bundan dolayı, burada mikro-mantarın bir çözünme ve yok onun [...]

Devamı ...