Mikonazol, mumlar

analogları

Mikonazol vajinal fitiller Funginazol, Ginezol 7 , Bifunal (krem), Dermazol (krem), Zalain (mum), Kandibene (krem), Candide krem , merhem Kandisan Kanespor (krem), Kanesten (krem), Ketodin krem Klotreks (merhem), klotrimazol (mum), Clione D-100 , Lomeksin , Livarol , Mikogal (krem), Mikospor (krem) , Mifungar (krem), Nizoral (krem), travogen (krem), Fungisan (krem), Ekalin (krem), Ekodaks ( krema), Ekonazol (jel).

fiyat

Şu anda, hiçbir satış yoktur, meslektaşları bak.

kullanma talimatları

ana aktif bileşen, - mikonazol, anti-mantar, aynı zamanda anti-bakteriyel özellikleri değil sahiptir. Hastalık biriminde çıkan mikroorganizma veya mantar hücrelerinde meydana düzgün çalışması aykırı mikonazolun temelinde ilacın çalışma prensibi ölür ve o kaybolur uyandırdı semptomlar. Bir krem, şampuan veya vajinal fitiller (etkin madde içeren mumlar) - Enfeksiyonun kaynağına bağlı olarak, doktor ilacın uygun formu öngörür.

tanıklık

Mikonazol krem ​​ve mumlar Mikonazol deri, mukoza, saç herhangi mantar hastalıklarının tedavisi için reçete edilir. kullanılan mikonazol mumlar mantarın ajanla bağlantılı kadın hastalıkları ortadan kaldırmak için. vajina mantar çarpıcı bir örnek pamukçuk ya da vajinal kandidiyazis olduğunu.

Dozaj lezyonun hastalığın, kalp ve yer şiddetine bağlı olarak hekim tarafından belirlenir. Her durumda tıbbi reçete olmadan kendi kendine kullanan Miconazole yapan değil.

Kontrendikasyonlar

Mikonazol yanı sıra çocuğun gebelik döneminde, aktif madde için alerji durumunda kontrendike ve breastfeeds edilir. Mumlar, tabletler farklı olarak, ve jel böbrek ve karaciğer hastalıklarında kullanılabilir.

alıcı için dozaj ve prosedür

Mumlar kadınlarda mantar enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılır. Vajinal fitiller 0.1 g homojen doz sahiptir ve genellikle günde 1 kez uygulama için verildi.

yan etkiler

madde uygulanır ve ilacın sıvı formda giriş intravenöz titreme ve baş dönmesi ile süjelerde ilacın çalışmalar sırasında diyare, mide sistemi, allerjisi fenomeni, cilt tahrişi gibi belirtiler gözlenmiştir. Genellikle enjeksiyon yerinde bazen tıkanmasını damar duvarının inflamasyonu gelişir. Bazı durumlarda, değişiklikler cinsel erkeklerde istek ve kadınlarda adet kanamasının gecikmesi kan pıhtılaşmasını, azalma gözlenmiştir.

İlacın etken madde bazı antikoagülan ve kan ve glikoz etkileyen hipoglisemik ajanların etkisini artırır, böylece paralel tedavi diğer ilaçlarla geçiyor eğer uyumluluğu hakkında doktorunuza danışın.

depolama

Mikonazol depolama konumuna çocukların erişimini sınırlayan, karanlık, serin bir yerde tutmak için tavsiye edilir.

aşırı doz

Özellikle mikonazol ve aşırı doz daha yüksek dozlar çekerken gözlenmemiştir.

yorumlar

Bir gün ben pamukçuk teşhisi konuldu, vajina akıntısı ve kaşıntı fark ettim ve doktora gittim. Mikonazol Ben yatmadan önce her gün tanıtılan mum şeklinde reçete. Ayrıca tabletlerin kursu kesim. 2 gün sonra, semptomlar saldı edildi ve 5 gün sonra, harika hissediyorum. Ama tabii ki sonuna kadar tutulur. Kocam krem ​​ve hap önlenmesi için tavsiye edilir. Doktor iki adam candida taşıyıcısı olabileceğini söyledi. Tatiana Komsomolsk

İyi günler, ben garip bir seçim fark etmişti, ancak diğer belirtiler olmadığı için, dikkat etmedi. jinekoloğa planlanan ziyareti sırasında ben vajinozis ve vuruş bir dizi yapım söylendi, Miconazole fitil şeklinde reçete. 5 gün kurs 1 fitil dahil. Bu dönemde Seks hayatı durması gerektiği vurgulandı. Ben önerileri uyulması ve zaten sağlıklıdır. Marina, Orenburg

pamukçuk karşı Pimafutsin çalıştı, etkisi oldu, ama bir ay sonra sorun geri geldi. Ve jinekolog hitaben kocasını tedavi etmek ve vajinal fitiller beş günlük kurs geçmesi, mikonazol tabletleri alınması tavsiye edilir. Şimdi bir yıl pamukçuk olduğunu bilmiyorum. Oksana, Kaliningrad

Erkeklerin yanı bizim gibi pamukçuk muzdarip olduğunu bilmiyordum. Tüm ederken onunla nasıl başa anlamadı, kaşıntı ve nahoş koku hissi, beyazımsı akıntı sorunu ile karşı karşıya. Bir doktor erişim ve son kez mumlardan dile Miconazole kullanarak, bilimsel bir şekilde, pamukçuk veya kandidiyazis kurtulmak için yardımcı oldu. mumlar ve kocası için merhem Hafta ders rahatsız konuda unutmak yardımcı tabletlerin bir kursla birlikte. Natalya Prokhorova, Rostov

yorumlardaki görüşlerinizi bırakın!

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.