Mikostop

analogları

Mikostop - tüm formlar Analoglar sprey:

losyon benzerleri:

fiyat

kQLs7DBdxfE : спрей — 218 р., лосьон — 237 р. ortalama çevrimiçi fiyat *: Sprey - 218 p, losyon - 237 s ..

Nereden alınır:

kullanma talimatları

Mikostop sprey Malzemeler: su, propilen glikol, laktik asit, vitamin, PP (niasin), biberiye esansiyel yağı, lavanta esansiyel yağı.

Aktif madde açık konuşmak gerekirse, antimikotikler değil, laktik asit, ilan edilir. Bununla birlikte, laktik asit - antiseptik, mikrop öldürücü, basit araçlar ve ilke olarak, bunlar mantar mümkündür tedavi, ancak uzun ve orada daha etkili bir .

Tedavi losyonu için en az 4 hafta süreyle çivi günde iki kez uygulanmalıdır. Tedavi sağlıklı tırnak büyümez pokak gerçekleştirilir. sonuçları veya kötüleşen yokluğunda, doktora başvurun.

losyon için uygundur önleme cilt ve tırnaklar üzerinde çok schadaschee etkiye sahip olduğu, hemen hemen hiçbir yan etkisi yoktur. Onları iyi örneğin bir kamu yüzme havuzu veya sauna sonra kollarını ve bacaklarını işlemek için.

kullanmak için uygundur Sprey ayakkabı dezenfekte ve diğer spreyler, antiseptikler, örneğin miramistina önemli ölçüde daha ucuzdur. Eğer mikostopom ayakkabı işlemek için karar Ama eğer - pişman değilim.

Kontrendikasyonlar

losyon Mikostop bileşenlerin Bireysel intoleransı

Farmakokinetik

Üreticiye göre, laktik asit, tırnak plakası içine nüfuz eder ve patojen mantarlar için zararlı asidik bir ortam oluşturur. işlem görmesi durumunda, bunların eylem yoğunlaştırılması, bir anti-fungal maddeler ile de birleştirilir.

Nikotinik asit tırnak alanda lokal dolaşım iyileştirme yoluyla sağlıklı tırnak uzaması, hızlandırır.

diğer

Serin, karanlıkta ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Raf ömrü 2 yıldır. Bir reçetesiz olarak eczanelerden yayınlandı.

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

Artı Losyon - nispeten düşük fiyat, eksi - uzun tedavisi. kocası değil terlik giyen ve hiçbir hijyen konusunda özellikle endişe, havuza gittik. Ve sonunda mantar kazandı - çivi, sert kalın ve kırılgan hale renk değiştirdi. Uzun polnogtya karanlık değil dek buna hiç dikkat etmiştir. Mikostop losyon, yaklaşık altı ay boyunca sertleştirilmiştir. (Ed -.. Yarım yıl genellikle daha yavaş büyür tırnaklarında, uzun bir süre değildir.) İyi haber tedaviden sonra tırnak olmasıdır hoş görünümlü enfeksiyon öncesinde, eskisinden daha. Yulia, Ukrayna

Losyon olduğu ayak tedavisinde kullanılır. Birkaç ay günde iki kez losyon uygulayın - sabah ve akşam, daha sonra sadece akşam uygulanmaya başlandı. Çiviler artık kullanılmayan bir hafta sonra pul pul ve tamamen yenilenen 6 ay sonra. Uyuşturucu mantar öldüren çünkü sadece, tırnaklarını iyileştirmek isteyen herkesin kullanımını tavsiye değil, aynı zamanda, güçlendirir çivi düzgünleştirir ve rengini iyileştirir. Ve Tedavi sırasında kademeli olarak yeniden enfeksiyonu önlemek için çivi enfekte alanları kesilir. Irina, Moskova

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

1 comment

  • Vyacheslav:

    Ben ayak tırnakları sağlıklı tırnaklar büyüyecek çok fazla umut tedavisinde başlamak
    Vyacheslav TH-Ola

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.