Mikozoral, şampuan

Mikozoral şampuan Mevcut yanı sıra merhem ve tablet .

analogları

fiyat

: 377 р. Ortalama fiyat * Çevrimiçi: 377 s.

Nereden alınır:

 • PrimalInstinctPheromone.com
 • kullanma talimatları

  Endikasyonları ve etki mekanizması

  mikozoral şampuan saç derisinin mantar hastalıkları için bir ilaç olarak kullanılır. Endikasyonları şunlardır:

  mikozoral3 Karakteristik bir özelliği geri kazanım başlamadan önce kaşıntı azaltılması ve kafa derisi pullanma, dermatit ve kepek birlikte etkisi meydana olmasıdır.

  Aktif madde ketokonazaol olup. Bu imidazol dioksolan sentetik türevidir. Bu malzeme fungusit etki ve mikostatichesky vardır. Ketokonazaol ergosterol-biyo sentezinde sentezini inhibe eder ve mantarların hücre zarlarının oluşumunda dahil olan trigliserid, ergosterol ve fosfolipidler, verir. mantar kolonileri ve iplikçikler meydana olamayacağını ona da teşekkürler.

  Ketokonazaol kanda birikir etmez ve iyi emilir. 1 mi, 20 mg şampuan ketokonazaola içerir. Maddenin bir doz olasılığı oldukça düşüktür. Şampuan bileşimi, aynı zamanda, örneğin sodyum lauril sülfat, propilen glikol, sodyum metabisülfit, hidroksipropilmetilselüloz, makrogolglitserol kokoat, renklendiriciler, imidurea ve hidroklorik asit gibi katkı maddelerini içerir.

  uygulama

  Şampuan topikal olarak uygulanır. Bu soktuktan sonra, kafa derisi uygulanır. Küçük bir miktarda Mikozoral şampuan hafifçe silinerek, cildi değil, saç tedavisi için çalışırken, kafasına uygulanan ve üç ila beş dakika tutun ve sonra saç ve saç derisi ile iyice yıkanır. Bu mantar hastalıklarının tedavisi için uygulanan, ve fungal enfeksiyonlar eğilimini önlemek için de kullanılabilir.

  süre

  • Elinde mikozorala şişe Ne zaman beş gün boyunca her gün günde bir kez kullanılan şampuan versicolor pityriazis. tedavi edici etkisi cereyan etmediği takdirde, ders bir hafta kadar uzatılabilir.
  • Bir haftada iki kez bir ay boyunca kullanılır derisi seboreik dermatit farklı türde tedavisi için.
  • haftada bir kez bir ay süreyle kullanılan şampuan önlenmesi için.
  • kepek çeşitli olduğu yönünde bir eğilim, kafa derisi seboreik dermatit şampuan haftada bir bir ay boyunca kullanılmıştır.
  • Yaz başlamadan önce kullanılan tinea versicolor şampuan önlenmesi için. Tabii 3-5 gün için, şampuan her gün uygulandığında sürer.

  Böylece, kafa derisinin mantar enfeksiyonları tedavisi yaklaşık bir ay sürer. kendi özellikleri ve tedavi.

  Birincisi, mikozoral göz içine düşmemelidir. Böyle bir durumda, iyi bir su ile yıkayın gerekir.

  seboreik dermatit uzun çekilmesini önlemek amacıyla yerel glukokortikosteroit ilaçların kullanımı ile tedavi edilmişse glikokortikosteroidlerin topikal uygulamayı devam etmek ve şampuan Mikozoral ile bunları birleştirmek gerekir. steroid iki üç hafta içinde kademeli olarak kaldırılmıştır.

  Sakıncası yok - hamilelik ve emzirme sırasında mikozoral şampuan her zaman olduğu gibi aynı şekilde uygulanır.

  mikozorala şişe ve banyoda bir kutu Yan etkiler nadirdir. Olası kaşıntı ve iritasyona, aşırı kuruluğu veya saç yağlılık, saç dökülmesi. gri veya kimyasal olarak zarar görmüş saçlar olan hastalar renk işaretlenmiş. Alerjik reaksiyonlar Çok nadir durumlarda.

  Kontrendikasyon sadece şampuan veya idiosyncrasy herhangi bir bileşenine karşı aşırı duyarlılık olarak hizmet edebilir. Şampuan porfirisi olan hastalarda kullanılmaz.

  Diğer ilaçlarla Hakkında şampuan mikozoral etkileşim hiçbir veridir.

  Raf ömrü - 3 yıl. 15-25 arasındaki bir sıcaklıkta muhafaza şampuan gün ışığı ve kuru derece. reçetesiz Mikozoral.

  yorumlar

  Kepek problemi bu da benim, birçok içindir. Bir kez daha, çok daha ucuz muadili mikozoral bulundu, nizoralom için gitmek ve bu beni memnun. 5 dakika boyunca kafasına İkinci el ve iyi yıkayın: Ben talimatlarına göre kullanın. Sadece iki hafta boyunca uygulanan, ancak ilk kez kepek ortadan kaybolduktan sonra. Ben kalın ve ekonomik olduğu gerçeğini sevdim. Ve ondan sonra saç mükemmel uyum. Olga Moskova

  Ben ve cilt ve saç sorun: akne olduğu, kepek, genellikle kaşıntılı cilt basit. Sorun içeriden çözüldü anlıyoruz, ama ... Şampuan mikozoral Karımı satın aldı. etkisi hemen fark ediliyordu: Cilt daha sakin kafaları. Sadece sonra birkaç uygulama iyileştirilmiştir. Onlar bir geometrik ilerleme içinde olduğunu isterdim ama mutlu ve hangi yemek duyuyorum. Kafa gerçekten zor çizik ve görünmesini kolaydır. saç Ancak sert oldu ve cilt hafif duygusuz olduğunu, ancak diğer antifungal şampuan sonrası olarak hassasiyetini kaybetmedi. Ben neredeyse hiç köpük orta kokusu. Olumsuz sadece o zaman mevcut olmayabilir mikozoral çağrılabilir. Kazan anonim yazarı

  yorumlardaki görüşlerinizi bırakın!

  * - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.