Vaginorm-C, mumlar

analogları

vaginorm-21

fiyat

: 655 р. Ortalama fiyat * Çevrimiçi: 655 s.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

vaginorm-09 "Vaginorm-C" - vajinal dysbiosis ve asit ile alkali ortamda normal oranları yeniden tedavisi için kullanılabilir. nispeten yüksek maliyetine rağmen, cinsel kürenin hastalıkları olan kadınlar arasında popüler anlamına gelir.

Mükemmel bir terapötik etki, optimum değerlere tampon enjekte edilmesi, askorbik asit, yüksek konsantrasyonu ile elde edilir.

ilacın farmakolojik etkisi patojenik anaerobik bakterilerin gelişimini bastırmak ve mikroflora doğal dengesini geri etmektir.

(Alan dahil) bağışıklık sistemi zayıf olan ve patojen mikroorganizmaların etkinliğini karşı olamaz burada kuvvetli antibiyotik tedavisinde ve aktarılan enfeksiyon hastalıklardan sonra geçerlidir.

Yapı ve Kompozisyon

Tablet hurma boyutu Hazırlık, askorbik asit 250 mg içerir. Bu dozaj vajina pH ve zararlı organizmaların imha etkili etki için yeterlidir. Tek bir dozaj formu, sadece üretilen "Vaginorm-S", - tabletler, vajinal, sarı ve beyaz, kokusuz (paketin 6 adet).

O tayin zaman?

"Vaginorm-S", anaerobik bakterilerin aktivitesinin neden olduğu mikroflora bozukluklarla ilgili herhangi bir hastalık için kullanılabilir. Kullanım endikasyonları şunlardır:

 • vajinit;
 • Bakteriyel vajinoz;
 • mikrofloranın ihlali;
 • Vajinal pH ortamı artmıştır.

Nasıl başvurulur?

Paketleme ve blister Yeterince bir paket tedavisinin gerekli kursu geçmek yani "Vaginorm-C" yardımıyla Tedavinin gidişatı, 6 gündür. Prosedür tabletlerin tanıtımı en iyi (sadece yatmadan önce) akşam yapılır - bu hızla istenen etkiyi elde edersiniz. bir prosedür için bir tablet gerektirir.

hijyenik tuvalet cinsel organına yapmalıdır ilacı kullanmadan önce yere uzanın, dizlerinizi bükün. Tablet mümkün olduğu kadar derinden vajina içine yerleştirilmelidir. uygulamadan sonra yaklaşık 20-40 dakika durmalıdır. Gerekirse, su ile bir tablet.

Uyarı! İşlem öncesi intravaginal tırnaklar kısa kesilmiş sağlamalıdır - bu vajinal duvarların yaralanma ve mukoz membranlar önleyecektir.

Kontrendikasyonlar

"Vaginorm-S" Aşağıdaki kısıtlamalar altında kullanılamaz:

 • (Ilk cinsel deneyim öncesi) çocuk yaşı;
 • askorbik asit ve onun türevleri, alerji;
 • intolerans maddeleri;
 • Vulvovajinal kandidiyaz.

Gebelik ve emzirme

Gerekirse preparasyon ortadan kaldırmak ya da dysbiosis ya da vajinal mikroflora kurtarma önlenmesi, pH doğal düzeyde geri gebeliğin herhangi bir aşamasında kullanılabilirler. Topikal kullanım için "Vaginorm-C 'fetüse nüfuz etmez ve kan dolaşımına absorbe değil.

Emzirme İlacı için bir kontrendikasyon değildir.

yan etkiler

reklâm Bazı durumlarda, hap tedavisi kesildikten sonra gerçekleşecek yerel alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Tedavinin olumsuz etkileri şunlardır:

 • Vulvar doku ödemi;
 • dış genital kızarıklık;
 • yanma ve kaşıntı;
 • vajinal salgılarda sayısı arttı.

Önemli! yerel bağışıklığın zayıflaması için ikincil bir enfeksiyon belirtisi olabilir olarak bu fenomenlerin herhangi görünümünü, bir doktor tavsiyesi gerektirir.

aşırı doz

önerilen doz aşan Kılıflar sabit değildir.

Farmakokinetik

Askorbik asit, topikal uygulamalı emilir ve düşük konsantrasyonlarda plazma bulunmayan uygulanan. aktif maddenin metabolitleri idrarla atılır.

Dikkat

blister çekim adet sıvısı ya da küçük kanama (örneğin, servikal erozyon) ortaya çıkması tedavinin kesilmesine gerek yoktur.

onun kullanımı bu yüzden "Vaginorm-S", mantar yok etmez mantar enfeksiyonları etkisizdir.

askorbik asit, örneğin, bazı maddeler ve bileşiklerin performansının belirlenmesine etkiler şekilde idrar ve kan klinik denemeler yapılması tedavisi süresince ertelenmelidir:

 • bilirubin;
 • glükoz;
 • transaminazlar;
 • laktat dehidrojenaz.

depolama

İlaç 25 derecenin üzerinde bir sıcaklıkta, artık üretim tarihinden itibaren 3 yıldan daha saklanmalıdır.

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

Ben hoş olmayan bir koku, kaşıntı ve tahriş bol boşalma eşlik eder kronik vajinit ile acı çekiyorum birkaç yıl var. Bu tanıyı koymak kadar onun zamanında, 4 hastanelerde incelenmiştir. Şimdi kaydedilmiş hapları duyuyorum "Vaginorm-C." Hastalığın nüks ilk belirtileri hemen sonra onları almaya başlayın. 2-3 gün kaşıntı tamamen kaybolur ve yaklaşık 4-5 gün normale deşarj miktarı: etkisi etkileyicidir. Ben memnunum ve alternatif tam gitmiyor arayın. Anna 31 Togliatti

O ergenlik ağır boşalma muzdarip. Ben 20 yaşına kadar bazı iken, buna dikkat etmedi, ben de bebeğin doğumundan düşünmedim. Vajina muhtemelen kronik tip dysbiosis - O bir tam o ceza oldu, bundan sonra muayene düzenledi. jinekolog tek çare atadı - "Vaginorm-C" Zaten serbest bırakılması ikinci gününde durdu. Hiç ummadığım Bu etki. Benzer bir sorun haline çalıştırın Şimdi, satın alınacak araç, bileceksiniz. Catherine 22, Petrozavodsk

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.