Valtrex

analogları

valtrex-1 To güncel satılık artık kullanılabilir listesi:

Diğer antiviral maddeler ve bağışıklık modülatörleri

fiyat

, 1160 р. * Ortalama fiyat çevrimiçi, 1160 s.

Nereden alınır:

kullanma talimatları

masaya Paketleme, ve talimat Valtrex - Çeşitli antiviral ajan tahsis herpetik enfeksiyonlar .

Terapötik etki, karaciğer tarafından üretilen enzim varatsiklovir hidrolaz ile reaksiyona sokularak bir madde (asiklovir) aktif maddesi karışımı (valasiklovir) dönüştürülmesi ile elde edilir.

asiklovir ana işlevi - herpes virüslerinin, DNA sentezinin engellenmesi.

Endikasyonları

Kabul edilebilir bir uygulama Valtrex herpes simpleks virüsünün herhangi bir türden kışkırttığı deri enfeksiyonları nüksetmesini önlemek için ve sitomegalovirüs enfeksiyonunun neden olduğu organ nakillerinde organ nakli reddini önlemek için. İstatistiksel çalışmalar baskılayıcı (önleyici) tedavi Valtrex tarafından sağlığa enfekte ortağından genital herpes bulaşma olasılığını azaltmak doğrulamaktadır.

Dozlama ve Yönetim

valtrex-6 ilaç gıda alımı referans olmadan, ağız yoluyla alınır. Tabletler biraz suyla alınmalıdır. 12 yaşından büyük çocuklara sadece Valtrex organ nakli içinde enfeksiyonlar ve greft reddi tsitalomegalovirusnyh önlenmesi için belirtilir. Bunlar Kalan ürün sadece yetişkinler içindir.

 • Genital oral herpes tedavisinde: İlaç 2 kez 500 mg, 5 gün süreyle günde. tedavinin hastalık süresi gelişmiş şekilleri 10 güne artırılabilir zaman.
 • 1000 mg'lık günde 3 defa: herpes zoster tedavisinde. Terapötik kursu - 7 gün.
 • Tüm baskılayıcı tedavinin (HSV enfeksiyonunun nüks önlenmesi): 500 mg, günde 1 kez verilir. Kurs süresi hekim tarafından belirlenir.
 • 500 mg günde 1 kez: Sağlıklı bir enfekte ortağından genital herpes iletim önlenmesi için. Terapötik kurs - 12 ay.
 • 2 gr günde 4 kez: 12 yaş üstü yetişkinler ve çocuklarda CMV enfeksiyonlarının önlenmesi için. Dozaj kreatinin klirensi göre ayarlanır.

Kontrendikasyonlar

asiklovir ve hazırlık diğer bileşenlerine karşı aşırı duyarlılık.

Ile çok dikkatli olan hastalara reçete demektir:

 • semptomatik olan HIV enfeksiyonu;
 • böbrek yetmezliği;
 • Tedavi nefrotoksik ilaçlar seyri paralel uzanan.

Gebelik ve emzirme

İngilizce Nedeniyle sadece aşırı durumlarda hamile kadınlara reçete edilir gebelik sırasında vücutta Valtrex etkilerine ilişkin verilerin olmaması nedeniyle burada bebek için potansiyel riskin üzerinde ilacın potansiyel yararları.

değişmemiş formda valasiklovir anne sütü veya bebek idrarda tespit edilmez. Bu nedenle, ancak dikkatli, emzirme döneminde herpes enfeksiyonlarının tedavisi için uygulanabilir.

aşırı doz

bir zaman yan etkileri ilacın terapötik doz sabit değildir aşmaktadır. Düzenli aşırı doz aşağıdaki fenomenler ile dolu olduğunu:

 • baş ağrısı;
 • kusma bulantı;
 • düşünce karışıklığı.

yan etkiler

MSS yan etkileri mümkün baş ağrısı, baş dönmesi, düşünce karışıklık vardır. Böbrek yetmezliği olan hastalarda, istisnai durumlarda, ensefalopati, felç, koma gelişebilir.

kaşıntı ve döküntü, dolaşım sisteminin - - lökopeni ve trombositopeni nadir durumlarda Gastrointestinal organlar valacyclovir kusma, diyare, gaz, deri yanıt verebilir. boşaltım sistemlerinden nadiren akut böbrek yetmezliği de dahil olmak üzere böbrek fonksiyon bozukluğu, tanı.

Bileşim ve farmakokinetik

tablet büyüklüğü 1 tablet 556 mg aktif madde valasiklovir hidroklorür ihtiva eder. Bu miktar, 1 terapötik dozda (500 mg), varatsiklovira eşdeğerdir. Ek bileşenleri şunlardır:

 • mikrokristalin selüloz;
 • magnezyum stearat;
 • povidon;
 • krospovidon;
 • Silika.

Aktif madde etkisi hepatik enzim valatsikpovirgidralazy altında asiklovir ve valine dönüştürerek sindirim sisteminden absorbe edilir. Asiklovir idrarla atılır.

kan plazmasından asiklovir yarı ömrü yaklaşık olarak 3 saat (normal böbrek fonksiyonu olan hastalarda) ve böbrek yetmezliği olan hastalarda yaklaşık 14 saattir.

Raf ömrü ve saklama koşulları

T 30 ° C den daha yüksek değildir ve onun hazırlanması, doğrudan güneş ışığından saklanmalıdır Valtrex raf ömrü, verildiği tarihten itibaren 3 yıldır.

yorumlar

(Yorumlarda görüşlerinizi giriniz)

dudağında Uçuk imrenilecek düzenli olarak beni rahatsız: bir veya iki yıl bir defa. Ben asiklovir ve Zovirax ve isimleri bile hatırlamıyorum bile bazı merhem, ama boşuna ve çalıştı. Ve Herpes yurtdışında tatil sırasında bir kez daha bana verildi. eczane eczacı hepsi Valtrex muamele o kırık İngilizce olarak söyledi. Ben denemeye karar verdi. İlk gün ben kadar 3 tablet (bu kesin!) içti, Ve iki beklendiği gibi, izleyen günlerde. İki gün sonra, herpes, küçük bir nokta bırakarak darmadağın ve bir hafta sonra ve gitmişti. talimat yan etkilere Açıklandığı Shes korkmuş olabilir ama ben tecelli böyle bir hiçim. Herpes beni tekrar ziyaret etmeye karar verir Şimdi, eğer, onun için Valtrex var. 28 yaşında Julia

Benim için Valtrex - Herpes kurtuluşu için en iyi ilaç. Daha ucuz ilaçlar ile değiştirmek çalıştı - etkisi aynı değildir. Ama şimdi kötü sonra iyi para atmak istemediğini biliyorum. dudağında Akne önceki metrogil onları bir hafta sürmez rağmen, üçüncü veya dördüncü gününde zaten. 40 yaşında Angelina,
[/ Su_quote]

Bu haplar beni bile başlattı herpes kazanmak yardımcı oldu. Bu gübre karşılanmazsa kullanılan ve dudak şeye pouted zaman, bir sivilce olduğunu düşünerek. Yani onu tedavi metrogilom alışkanlığı başladı ve bir yerine sivilce birkaç kabarcıklar aldı. beni ziyarete Zaman kız arkadaşı geldi ve hemen tanı koymak: Herpes. Ve "Valtrex" diye tavsiyede bulundu. Ben tabletler asiklovir (aynı zamanda eczaneden satın) eklenmiştir ve bu iki araç hızla herpes Benden kurtulmak için. Ludmila, Saratov

Ve büyük, herpes tedavisi için daha önlemek daha kolaydır. önleme başarısız olursa, o tedavi edilmelidir. Valtrex Kendime denenmiş ve tecrübe başarıyla kullanılmıştır: iltihap azalır ve yaklaşık herpes bir ders sonra, ben uzun bir süre hatırlar. arada, kent eczanelerde bulmak her zaman mümkün değildir, bu yüzden internet üzerinden sipariş. Fiyat oldukça ilacın kalitesini maçları, normaldir. En önemlisi, herpes kazandırır! Vitali, Murmansk

* - izlemenin anda birkaç satıcıları arasında ortalama değer bir kamu teklif değildir

Hazırlık ait yorumunuzu bırakın

E-posta yayınlanan olmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yorumlar yönetilir sonra sayfada görünecektir.